За підтримки депутата Артура Гатунка в Запоріжжі встановили унікальні лавки для відпочинку

З ініціативи депутата запорізької облради Артура Гатунка в Запоріжжі, у двох центральних парках Комунарського району, встановили дві незвичайні «Лавки закоханих». Своєрідні пам`ятки та фотозони встановили в улюблених місцях відпочинку містян – у сквері Гагаріна, що в Космічному мікрорайоні, та в парку Нагнибіди у Південному мікрорайоні. Такий подарунок на честь 42-ї річниці заснування Комунарського району мешканцям зробив депутат Запорізької обласної Артур Гатунок.

За його словами, нові пам`ятки в парках передають ідею єднання та родинного тепла. Вони виконані у поєднанні металу з деревом. Спинку кожної лавки прикрашає велике червоне серце, а дерев`яне сидіння зроблене під нахилом до центру, щоб нагадати про важливість обійм.

«Нехай такі лавки закоханих стануть приводом для поцілунків, обіймів та гарного настрою. Найближчими місяцями разом із активними мешканцями Комунарського та Олександрівського районів Запоріжжя ми проведемо публічне обговорення і детальну розробку перспективного плану розвитку цих районів міста. Обговоримо питання соціального сектору, розплануємо інфраструктуру ‒ врахуємо побажання людей», ‒ підкреслив депутат.

Поява таких лавок викликала інтерес у запоріжців. У найближчих планах, запевнив містян укропівець Артур Гатунок, ‒ встановити такі лавки і в парках сусіднього Олександрівського району Запоріжжя.