Артур Гатунок вимагає безпеки в громадському транспорті Запоріжжя

Секретар фракції УКРОПу в Запорізькій облраді Артур Гатунок вимагає від мера Запоріжжя Володимира Буряка провести ретельну перевірку громадського транспорту, кваліфікації працівників та технічного стану автомобілів, що працюють на маршрутах і розірвати контракти із недобросовісними компаніями-перевізниками. Відповідний запит до міського голови укропівець озвучив під час жовтневої сесії облради.

За словами депутата, нині в Запоріжжі склалася кризова ситуація через відсутність контролю за приватними компаніями-перевізниками, які обслуговують маршрути громадського транспорту. Містяни змушені їздити в аварійних маршрутках, якими керують водії-порушники правил дорожнього руху.

«Тільки за минулий місяць у нашому місті сталося понад 10 ДТП за участю громадського транспорту. В результаті є загиблі, скалічені, травмовані, серед потерпілих є діти. Також зафіксовані випадки, коли в автомобіля відпадали колеса під час руху. Зафіксований факт зупинки поліцією маршрутного таксі, водій якого знаходився в стані наркотичного сп’яніння. До того ж часто водії поводяться агресивно щодо пасажирів пільгових категорій. Ця ситуація потребує негайного реагування з боку місцевої влади. Запоріжці мають відчувати себе в безпеці», – зазначив Артур Гатунок.