У Запоріжжі депутат Артур Гатунок допоміг підготувати багатоквартирний будинок до осінньо-зимового періоду

Депутат Запорізької обласної ради від УКРОПу Артур Гатунок виділив із депутатського фонду 70 тисяч гривень для заміни стічних труб та недопущення руйнації багатоквартирного будинку на вулиці Гоголя, 159, що в Олександрівському районі Запоріжжя. Повна заміна старих труб у шести під’їздах п’ятиповерхового будинку завершилась у вересні.

Влітку до депутата-укропівця Артура Гатунка звернулись мешканці житлового будинку. Люди поскаржились на стічні труби, що вже заіржавіли та забились. Такий аварійний стан ливнівок призводив до того, що під час дощів вода застоювалась на даху та підтоплювала квартири. Крім того, люди скаржились, що дощова вода стікає по стінах будівлі, які сиріють та вкриваються пліснявою.

За словами укропівця, пріоритетом його роботи є підтримка розвитку відповідальних співвласників міста. Загалом у 2018 році з депутатського фонду Артур Гатунок направив близько 400 тисяч гривень на допомогу запорізьким ОСББ.

«Перемогою команди депутатів із фракції УКРОПу на сесії Запорізької обласної ради 2017 року стала можливість виділяти кошти на підтримку та розвиток ОСББ міста. Тому вважаю за необхідне ефективно використовувати цю можливість та підтримувати містян. Особливо тих, які мешкають у старих будівлях», – зазначив Артур Гатунок.