Бізнесмен та депутат Артур Гатунок провів бізнес-сніданок для підприємців в Запоріжжі

Депутат Запорізької обласної ради,  підприємець Артур Гатунок в рамках традиційного бізнес-сніданку провів лекцію для запорізьких представників бізнесу та підприємців-початківців. Тема січневої лекції укропівця – «5 правил бізнесу в епоху турбулентності».

Бізнесмен розказав, на чому варто зосередитися для розвитку бізнесу та своєї громадської діяльності – створювати екосистему та слідкувати за процесами як в ній, так і поза нею. Під кінець зустрічі депутат-укропівець дав вичерпні та відверті відповіді з власного досвіду на запитання слухачів.

«Живе та інтелектуальне спілкування за сніданком – це найліпший початок дня бізнесмена. Такі зустрічі надихають, тому ми дійсно започаткували добру традицію відкритого ранкового спілкування», – підкреслив Артур Гатунок.

Довідка: Підприємець, депутат Запорізької облради Артур Гатунок організував у Запоріжжі для молоді бізнес-школу. Освітній проект розпочав роботу у грудні 2016 року. На початку 2018 року він розпочав навчання в Києво-Могилянській бізнес-школі за кваліфікацією «Магістр ділового адміністрування» (МВА).