Артур Гатунок допомагає клубу ветеранів “Здоров’я”

Депутат Запорізької обласної ради від фракції “УКРОП”, член політради партії Артур Гатунок допомагає із облаштуванням клубу “Здоров’я”, який функціонує при Комунарській районній раді ветеранів м. Запоріжжя.

Після звернення ветеранів для потреб клубу оперативно були придбані килимки для фітнесу, тому новий  спортивний сезон стартує для літніх людей у більш комфортних умовах.

— Завдання депутата вчасно реагувати на такі звернення. Незважаючи на те, що більшість учасників відносяться до соціально  незахищенних верств, завдяки своїй енергійності вони діють за принципом “допоміг собі — допомагай іншому”. Це викликає захоплення та щиру повагу, — наголосив депутат.

Артур Гатунок надає системну допомогу ветеранським організаціям міста для вирішення святкових та повсякденних питань.  Зокрема до ювілеїв  ветеранських організацій, відзначення Дня пам’яті  та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні була надана допомога в проведенні урочистих заходів. На прохання ветеранів проводяться виїзні юридичні консультації.