Запорізький депутат допоміг відновити газопостачання багатоквартирного будинку

Відновити газопостачання у будинку по вул. Космічній, 114 допоміг Артур Гатунок.

Як розповіли мешканці будинку, вранці 3 серпня вони були відключені від газопостачання особами, які представились працівниками аварійної служби по газу. При цьому відбулося маніпулювання з оголошеннями: змінені дати, порушені терміни оповіщення.  Цю ситуацію  жителі пов’язують із намаганням газопостачаючої компанії нав’язати встановлення загальнобудинкового  лічильника газу.

У громадській приймальні прийшли на допомогу, надавши юридичні консультації безпосередньо на місці. Окрім того, оперативно були підготовлені скарги до Відділу НКРЕ у Запорізькій області та  територіального відділення Антимонопольного комітету України.  Як результат спільної позиції активних мешканців будинку та фахової допомоги юристів, вже ввечері газопостачання будинку було відновлено.

Нагадаємо, раніше депутат допоміг притягнути до відповідальності ПАТ «Запоріжгаз»: Запорізьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету оштрафувало ПАТ «Запоріжгаз»  після того, як підприємство на 23 дні припинило газопостачання будинку  по вул. Олександра Говорухи, 20. Фахівці громадської приймальні депутата-укропівця надавали юридичний супровід мешканцям, які постраждали від дій монополіста.