Артур Гатунок вніс пропозиції до інвестиційної програми “Запоріжгазу”

Депутат Запорізької обласної ради Артур Гатунок  наполягає на внесенні змін до проекту інвестиційної  програми ПАТ “Запоріжгаз”.

Зокрема депутат зазначив, що згідно опублікованого проекту на встановлення індивідуальних лічильників у 2017 році обсяг фінансування запланований на рівні 29,324 млн. грн.

— Цей показник на 10 млн. зменшений порівняно з 2016 роком. Такий крок, враховуючи велику соціальну напругу навколо встановлення лічильників, не обґрунтований, — наголошує депутат.

Згідно наданих пропозицій Артура Гатунка, пропонується у 2017 році збільшити обсяг фінансування на встановлення індивідуальних лічильників до 39 млн. грн, — до рівня 2016 року.

— Кожного дня до громадської приймальні звертаються жителі Запоріжжя, які хочуть домогтися встановлення індивідуальних лічильників, або стають жертвами тиску монополіста, який нав’язує загальнобудинокві прилади обліку, — розказав.

Нагадаємо, раніше  Артур Гатунок допоміг притягнути до відповідальності ПАТ «Запоріжгаз»: Запорізьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету оштрафувало ПАТ «Запоріжгаз»  після того, як підприємство на 23 дні припинило газопостачання будинку  по вул. Олександра Говорухи, 20. Фахівці громадської приймальні депутата-укропівця надавали юридичний супровід мешканцям, які постраждали від дій монополіста.