​Запоріжці разом із депутатом рятують будинок від руйнації

Мешканці будинку № 33 А по вул. Музичній звернулися до депутата Артура Гатунка з проханням допомогти врятувати їхній будинок від руйнації.

Як з’ясувалось, будинок почав давати крен і осадку в бік сусіднього будинку, їхні п’яті поверхи вже майже торкаються один одного. Фундамент будівлі має численні тріщини, в квартирах з’являються тріщини, які рвуть шпалери. Численні звернення до комунальних служб були безрезультатними.

Розуміючи складність і важливість питання, Артур Гатунок підготував депутатські звернення до міської влади та наполіг на створенні робочої групи для докладного вивчення проблеми. Результатом зусиль стало включення будинку до переліку об’єктів, де має бути проведений капітальний ремонт наступного року.

Також разом із мешканцями будинку були розчищені лівневки та зацементовані діри у фундаменті, щоб не погіршувати ситуацію в очікуванні капремонту. Будівельні матеріали були надані депутатом, а мешканці  організували роботи.

 — Ми працюємо за формулою «Вирішуємо проблеми разом». З одного боку, це наочний приклад її ефективності. Але з іншого, ці роботи мали провести комунальники, адже мешканці переплатили комунальному підприємству, що обслуговує будинок, майже 7,5 тис грн. Наразі, ми з’ясовуємо, на що витрачалися кошти, які люди платили і платять «за утримання будинку», — наголосив Артур Гатунок.