До Артура Гатунка звернулися батьки дітей з особливими потребами

Депутат Запорізької обласної ради Артур Гатунок провів особистий прийом громадян. Найбільша кількість питань стосувалася роботи комунальних підприємств міста та якості надання житлово-комунальних послуг.

До депутата звернулися мешканці будинку № 33 А по вул. Музичній, який знаходиться в аварійному стані. Він “хилиться” до сусіднього будинку по вул. Юності, 26 Г.

Спільна робота із активом будинку триває с листопада, коли під час виїзного прийому була отримана перша скарга. Після втручання депутата комунальники засипали яму біля фундаменту, яка, на думку людей, є однією з  причин підтоплення та просідання будівлі. Також було проведено обстеження будинку, за результатами якого складено відповідний акт, в якому прописані роботи, що має  виконати КП “Наше місто” як балансоутримувач: установка маяків, ремонт, мощення тощо.

Зі схожими питаннями звернулися мешканці будинку по вул. Чумаченка, 31. Їхні претензії до комунальників — серед найпоширеніших, і стосуються ремонту під’їздів та доріг. У громадській приймальні депутата мають позитивний досвід вирішення таких питань, отже Артур Гатунок запропонував мешканцям об’єднати зусилля.

За допомогою депутата звернулися представники Центру реабілітації «Прометей» для дітей з особливими потребами. Він  був створений в 2013 році небайдужими батьками, але зараз може залишитися без приміщення, де проходять заняття із дітьми. .

Докладно поспілкувавшись із представниками центру, Артур Гатунок як варіант вирішення проблеми запропоновув розглянути це питання на обласному рівні через виділення приміщення, що знаходиться в обласній комунальній власності.